Ukraine
Найважливіші новини Естонії українською мовою
Зараз найважливіші новини Естонії доступні українською мовою!
EDASI.org

EDASI.org uudised


Nädala populaarseim uudis
22.06.2026 − 28.06.2026
EDASI.org
Raul Oreškin @ EDASI.org 3 koht · 27.06.2026 15:24

Kohalikud lood ei püsi kunagi paigal. Need põimuvad omavahel, kasvavad ajas, omandavad uusi tähendusi ning seovad läbi aset ... Vaata lähemalt

0

Värsked uudised
Vanemad uudised
vanemad kui 24 tundi
EDASI.org
Romet Vaino @ EDASI.org 2 koht · 20.02.2022 10:15

Romet Vaino: kolm eripalgelist talvist ööbimist. Mõtteid ja emotsioone

Oma raamidest välja tulla on tegelikult väga rikastav kogemus. Viimase paari kuu jooksul olen mitmed ööd veetnud lageda ... Vaata lähemalt

36

EDASI.org
Liisi Voolaid @ EDASI.org · 19.02.2022 19:45

Vice Versa: Rahel & Raul Ojamaa

Souli, R’n’B ja funk’i mõjutustega popmuusika kohtub elektroonikalooris kitarririffidega. Muusikaluubi all on Raheli “Electrical” ja Raul Ojamaa “dawn.light” ... Vaata lähemalt

0

EDASI.org
Liisi Voolaid @ EDASI.org 3 koht · 19.02.2022 19:45

Vice Versa: Raul Ojamaa & Rahel

Souli, R’n’B ja funk’i mõjutustega popmuusika kohtub elektroonikalooris kitarririffidega. Muusikaluubi all on Raheli “Electrical” ja Raul Ojamaa “dawn.light” ... Vaata lähemalt

11

EDASI.org
Lauri Räpp @ EDASI.org 1 koht · 19.02.2022 10:39

Lauri Räpp: vaade Tartule kohvikulauast. “Tartu 12 tooli”

Millest mõtleb üks tartlane, kes istub mõnes hubases kodulinna kohvikus. Missugusena paistavad talle inimesed leti, laudade, akende taga ... Vaata lähemalt

42

EDASI.org
Tiina Kaukvere @ EDASI.org 1 koht · 19.02.2022 10:25

Tiina Kaukvere:  liikluskindlustuse avalik saladus

Kaks aastat tagasi kevadel kaldus minu sõidurajale teine auto ning toimus laupkokkupõrge maanteekiirusel. Olen õnnelik, et olen endiselt ... Vaata lähemalt

198

EDASI.org
Valner Valme @ EDASI.org 1 koht · 17.02.2022 17:37

Valner Valme raamatusoovitused: Lotman, Ivanov, Le Tellier, Orwell, Shōnagon, Matsin

Ilmad on nii rõvedaks läinud, et kui tööd ja kohustused võimaldavad, siis (run!) parim on istuda raamat käes ... Vaata lähemalt

37

EDASI.org
Silvia Pärmann @ EDASI.org 2 koht · 17.02.2022 12:45

Moe- ja disainiuudised: veebruar

23. veebruaril tähistatakse Eesti Disainerite Liidu eestvedamisel Eesti Disaini Päeva, mis annab igaühele põhjuse esile tõsta ja väärtustada ... Vaata lähemalt

5

EDASI.org
Toomas Tamsar @ EDASI.org · 17.02.2022 09:32

“Coach annab nõu”. Toomas Tamsar: kuidas tõsta personali pühendumist ja suhtuda reeglitesse

Rubriigis “Coach annab nõu” vastab pikaajalise juhtimiskogemusega juhtimistreener Toomas Tamsar tööelu ja juhtimisolukordadega seotud küsimustele. Saada oma küsimus aadressile hello@edasi.org ja võimalik, ... Vaata lähemalt

0

EDASI.org
Toomas Tamsar @ EDASI.org 1 koht · 17.02.2022 09:32

“Coach annab nõu”. Toomas Tamsar: kuidas tõsta personali pühendumist ja mida teha reeglitega

Rubriigis “Coach annab nõu” vastab pikaajalise juhtimiskogemusega juhtimistreener Toomas Tamsar tööelu ja juhtimisolukordadega seotud küsimustele. Saada oma küsimus aadressile hello@edasi.org ja võimalik, ... Vaata lähemalt

7

EDASI.org
Kaja Kann @ EDASI.org 1 koht · 16.02.2022 12:53

Teatriarvustus. Kaja Kann: jumala-armastus, mis ei kannata päevavalgust. “Iraani konverents”

Lembit Peterson lavastas Theatrumis juba kolmanda Ivan Võrõpajevi näidendi. Varem oleme näinud “Joobnuid” ja ““Delhi” tantsu”, nüüd siis ... Vaata lähemalt

10

EDASI.org
Other @ EDASI.org 1 koht · 16.02.2022 12:17

Selgusid Edasi novellivõistluse parimad

Edasi kuulutas 21. septembril 2021 oma 5. sünnipäeval välja novellivõistluse. Žürii koosseisus Peep Ehasalu, Susan Luitsalu, Karl Martin ... Vaata lähemalt

163

EDASI.org
Kristjan Järvi @ EDASI.org 3 koht · 15.02.2022 13:54

Kristjan Järvi: Estoverse või Metaverse – selles on küsimus

Kristjan Järvi ütleb oma kolumnis, et meil ei ole vaja iga hinna eest parandada mittetöötavaid nähtusi, vaid luua ... Vaata lähemalt

99

EDASI.org
Other @ EDASI.org · 15.02.2022 13:51

Raamatuarvustus. Ilona Piirimägi: Kallewi Boegg nr 1 ja Savoy ball. “Elu puu”

“Elu puu” tutvustab meile soojal ja ladusal moel teatri-, filmi- ja telekunstniku Liina Pihlaku (1937–2019) elu. Luuletajate Kersti ... Vaata lähemalt

18

EDASI.org
Keit Kasemets @ EDASI.org 1 koht · 14.02.2022 13:31

Keit Kasemets: Ukraina kriis on Euroopa tõehetk

Sisuliselt ei ole Euroopal dialoogi käigus Venemaale midagi anda, Vladimir Putini nõudmistele vastu tulla ei saa ja mõjusfääri ... Vaata lähemalt

41

EDASI.org
Ruti Einpalu @ EDASI.org 1 koht · 14.02.2022 12:08

Ruti Einpalu: koosolekute juhtimisest. Projektikoosolek ja tiimi nädalakoosolek

Erinevate organisatsioonidega töötades olen tähele pannud, et koosolekute efektiivsuse teema kuulub probleemide maailmaklassika hulka. Koosolekuid on ikka liiga ... Vaata lähemalt

18

EDASI.org
Mihkel Kangur @ EDASI.org 3 koht · 13.02.2022 16:28

Mihkel Kangur: elu linnas nagu maal

Märkame murelikult, et laste vaba aja kasutus on üha enam ekraanikeskne, selles lapsi süüdistada on absurdne. Loodusest võõrduva ... Vaata lähemalt

32

EDASI.org
Janeck Uibo @ EDASI.org 3 koht · 13.02.2022 13:43

Adele: “Easy on me”. Soovikontsert

Suurbritannia laulja Adele’i albumit “30” osteti möödunud aastal kõige rohkem, olenemata sellest, et plaat ilmus vaid kuus nädalat ... Vaata lähemalt

71

EDASI.org
Kristjan Port @ EDASI.org 3 koht · 13.02.2022 10:41

Kristjan Port: neetud pühapäev

“Puhkamisest” on kujunenud aina rohkem pigem moekas teema kui bioloogilise vajaduse rahuldamine. Rutakate inimeste teed palistavas liivaluites rühib ... Vaata lähemalt

18

EDASI.org
Loomingu Raamatukogu @ EDASI.org 1 koht · 12.02.2022 09:25

Loomingu Raamatukogu kuldsari: Arto Paasilinna “Jänese aasta” – elujaatav, ootamatu ja irooniliselt põhjamaine vestern

Loomingu Raamatukogu kuldsarjas värskelt ilmunud soome kirjaniku Arto Paasilinna “Jänese aasta” on tõeline pärl, mille avastamist ei tasu ... Vaata lähemalt

15

EDASI.org
Raul Oreškin @ EDASI.org 1 koht · 12.02.2022 08:55

Raul Oreškin: maale… või siiski linna?

Ärkan hommikul varem, sest täna tuleb ette võtta sõit Varnjasse. Kauaoodatud ehitustegevus Voronja galeriis on käima läinud ning ... Vaata lähemalt

28

Populaarsemad allikad

  • Sa näed 991 uudist (kokku 991).
  • Allikaid 113 (kokku 113).
Tre Raadio - Ring FM 0%
Eesti Ekspress 0%
Fonte.News 0%
Sõnumitooja 0%
EDASI.org 0%
Vaata allikaid »

Pane LIKE Facebook-is ja ära maga maha päeva kõige tähtsamat uudist!

02.07.2026 07:26
Viimane uuendus: 07:24.
Uudiste reiting uuendatud: 07:20.

Mis on Uudis.net?

Uudis.net näitab populaarsemate uudiste edetabelit erinevatest Eesti uudisteportaalidest.
Meie tööpõhimõttetest loe lähemalt KKK rubriigist.

Keele valik

Српски / srpski Eesti keel (Eesti uudised) Русский язык (новости Эстонии) Українська мова (новини Естонії)


Uudis.net © 2026